INFOLINIA 801-4-67372
(22 354 84 38)

Kariera

A A A
Poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży w OPERA TFI S.A.

Zakres obowiązków:

  • współpraca operacyjna z siecią dystrybucji funduszy
  • współpraca operacyjna z agentem transferowym
  • obsługa zleceń i dyspozycji uczestników funduszy
  • udział we wdrażaniu nowych produktów inwestycyjnych i zarządzaniu istniejącą ofertą
  • praca przy opracowywaniu koncepcji i wdrażaniu nowych produktów inwestycyjnych
  • tworzenie i aktualizowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego w obszarze - finansów, ekonomii, zarządzania
  • znajomości rynku kapitałowego i specyfiki produktów inwestycyjnych
  •  bardzo dobrej znajomości Excel
  •  sumienności i odpowiedzialności
  • bardzo dobrej organizacji pracy i dokładności

Oferujemy:

  •  pracę w dynamicznym zespole w innowacyjnej firmie na rynku kapitałowym
  •  możliwość rozwoju wśród doświadczonych ekspertów z dziedziny funduszy inwestycyjnych
  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną, kartę Multisport
  •  pracę w centrum Warszawy

Przed przesłaniem aplikacji na adres e-mail: lub prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami oraz o przesłanie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji: