drukuj
drukuj
 
                                    

INFOLINIA


         
czynna w godz. 9.00 - 17.00
     
     
             
OPERA        +48 22 355 46 82
             A A A
OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. to pierwsza niezależna (od banków, firm ubezpieczeniowych i zagranicznych instytucji finansowych) w 100% polska grupa finansowa.

OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. to także najbardziej innowacyjny podmiot na krajowym rynku finansowym oraz zdecydowany lider w zakresie inwestycji alternatywnych.

Oferta OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. skierowana jest przede wszystkim do zamożnych osób fizycznych oraz instytucji, które poszukują alternatywy wobec istniejącego rynku zarządzania aktywami. Wykorzystując doświadczenie oraz prężność i swobodę działania niezależnej grupy dostarczamy unikalne, innowacyjne produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Specjalizujemy się w tworzeniu funduszy o alternatywnej polityce inwestycyjnej, indywidualnych portfeli oraz funduszy dedykowanych wybranym Klientom, jak również funduszy "celowych" - tworzonych w określonym, konkretnym celu i/lub dla przeprowadzenia określonych transakcji.


Towarzystwo zarządza aktualnie 31 funduszami i subfunduszami inwestycyjnymi.

Uważamy, że w naszej działalności najistotniejsze są wartościowe pomysły oraz odwaga i niezależność, konieczne do ich realizacji.

 

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać Newsletter:

© 2008-2019 Opera Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
realizacja: Ideo
powered by CMS Edito